Škola vještičarenja i čarobnjaštva
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola vještičarenja i čarobnjaštva


 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitam se, pitam...stvarno se pitam

Go down 
+2
Lisa Smith
Katie Bell
6 posters
Autor/icaPoruka
Katie Bell
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma
Katie Bell


Female Broj postova : 46
Age : 31
Location : Tamnica
Job : Profesorica Čarobnih napitaka / Predstojnica Slytherina
Registration date : 31.08.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimesub 10 stu 2007 - 0:29

Zašto ljudi žude za time da budu glavni? Da imaju nešto svoje? Zašto nisu sretni biti samo dijelom nečeg dobrog? NE! Radije će biti kraljevi samo jednom čovjeku nego biti manje od kralja u velikom kraljevstvu.
Nije vam jasno kaj ja to baljezgam? Sačekajte sekundu.

Zašto je niklo 180 foruma o Hogwartsu u zadnjih par mjeseci? Zato što svi moraju biti profesori, svi moraju biti administratori. Svi se trgaju da naprave svoj forum, da budu glavni. A forumi su, bože mi prosti, sve jedan nekvalitetniji od drugoga, sve jedan s dva put više pravopisnih grešaka od drugoga...sve jedan GOTOVO IDENTIČNA LOŠIJA KOPIJA DRUGOG FORUMA a onda još i kopija mojih ideja...ne da ja svojatam svoje ideje...nosite ih. Samo me boli vidjeti kako nijedan taj forum ne izraste u nešto kvalitetno, u nešto dobro. Ljudi, umjesto da se skupe na jednom mjestu se razvuku na 101. Ljudi se svađaju oko nekih glupih profesorskih mjesta u virtualnome svijetu. Obrću praznu slamu. I što je na kraju od toga? NIŠTA. Baš ništa. Puno uzaludnog truda, potrošenog vremena i živaca. I, što je najgore, posvađani i povrijeđeni ljudi.

Ne znam što da kažem osim: nikad mi nije palo napamet da radim svoj forum. Došla sam ovamo nakon kratkog virkanja u tadašnji "Svjet magije" u kojem situacija nije bila bajna, vidjela sam Lisu koja se trudi, ponudila pomoć...i eto nisam se ni okrenula, a ona je sve moje ideje uvažila, razgovarale smo o tome kako forum učiniti što pravednijim, što opuštenijim mjestom za druženje, a da opet ispuni svoju prvotnu namjenu. I da, vjerovali ili ne NIKAD mi nije palo napamet da napravim svoj forum na kojem ću ja, eto SREĆE LI VELIKE, biti SVOJ gazda.

Ne znam hocu li nastaviti uzaludan trud, jer ovako stvarno ništa od one prvotne ideje, da ljudi zadovolje svoju želju za svijetom magije, za svijetom Harry Pottera i Hogwartsa u kojem je sve moguće, nije ispunjeno. Želim svakom bar tri foruma da ispolji svu svoju želju da bude GLAVNI.

Srdačno,
možda ne zadugo
[Vrh] Go down
http://www.lilis-corner.co.nr/
Lisa Smith
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma
Lisa Smith


Female Broj postova : 33
Age : 32
Location : Hogwarts
Job : Profesorica Čarolija, predstojnica Ravenclawa
Registration date : 31.08.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimesub 10 stu 2007 - 13:07

Otkada sam pročitala Harryja Pottera, svake sekunde svakoga dana žalim što to nije stavrno. Maštala sam o tome kako bi bilo da sam ja dio toga svijeta. To me još više rastužilo jer sam postala svjesnija da je to sve samo u mojoj glavi i mšti.
Jedinu sam utjehu pronašla u ovoj rečenici: „Naravno da se ovo događa u vašoj glavi... ali zašto, pobogu, mislite da je zbog toga manje stvatno“ (HP7, str. 583).
Ipak, nije dobro stalno živjeti u snovima. Zato sam prije nekoliko mjeseci posjetila forum http://hogwarts.forumotion.com kako bi bila dio magijskoga svijeta barem u virtualnoj stvarnosti. Uskoro je taj forum zatvoren. Umjesto njega učlanila sam se u Svijet magije, no on nije funkcionirao onako kako sam smatrala da bi trebao. To je bio jedini razlog što sam otvorila ovaj – željela sam forum koji bi vjernije dočaravao hogwartski život i pružio razonodu obaožavateljima tih sjajnih knjiga.
Nisam sigurna jesam li uspjela, no nastavit ću se truditi (iako broj članova nije osobito ohrabrujuć), jer se svaki trud na neki način isplati. I nije važno biti glavni i prvi nego sudjelovati i biti dio nečega.
Molim vas, nemojte odustati jer računam na vašu pomoć u otvarivanju ideje da, kao što ste rekli, ljudi zadovolje svoju želju za svijetom magije, za svijetom Harry Pottera i Hogwartsa u kojem je sve moguće.
[Vrh] Go down
https://hogwarts-school.bosnianforum.com
Emily
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma



Broj postova : 2
Registration date : 31.08.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimeuto 1 sij 2008 - 15:41

Ja vas ne razumijem zašto se toliko trudite oko ovoga foruma kada vidite da je sasvim prop i da mu nema spasa thumbs down
još ću vam nešto reć,katie koliko god se ti trudila ovo je fakat gotovo,možeš se ti trudit ali ja bi ti preporučila da osnuješ novi forum koji nije hogwarst.možeš izmisliti ime,to vrijedi i za tebe lisa
[Vrh] Go down
Lisa Smith
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma
Lisa Smith


Female Broj postova : 33
Age : 32
Location : Hogwarts
Job : Profesorica Čarolija, predstojnica Ravenclawa
Registration date : 31.08.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimesri 2 sij 2008 - 21:47

Priznajem, i sama sam više puta razmišljala da to učinim, ali ne vidim razlog zašto bi novi forum bio uspješniji od ovog. Možda bi prvi tjedan svatko napisao 1 post, ali kasnije bi se dogodilo isto što i ovdje. To se, nažalost, dogodilo sa svakim forumom na kojemu sam bila učlanjena.
No, ja ću se nastaviti truditi s ovim forumom još neko vrijeme jer se svaki trud na kraju na neki način isplati. I još se uvijek nadam da će se ovaj forum ipak "spasiti".
[Vrh] Go down
https://hogwarts-school.bosnianforum.com
Emily
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma



Broj postova : 2
Registration date : 31.08.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimesub 5 sij 2008 - 17:31

Ali ako počneš sa novim forumom i budeš ga bolje reklamirala neće biti ovako.Tu novi člaovi vide što se dogodilo sa forumom
[Vrh] Go down
Avy
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma
Avy


Broj postova : 30
Age : 26
Registration date : 01.09.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimepon 7 sij 2008 - 15:30

ideja!Da počnemo s predavanjima,čim vide kako smo...hm....uspješni i daleko otišli mislim da bi i oni 'slučajni' posjetitelji se učlanili ili tako,treba samo stvorit sliku zanimljivog i uspješnog foruma..
[Vrh] Go down
Nymphadora Tonks
Nesvrstan učenik
Nesvrstan učenik



Broj postova : 7
Registration date : 27.03.2008

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: i really agree   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:46

hej, ovaj forum se može još spasiti??
Ja neznam tko ga je napravio i jel može brisat bespotrebne postove, koje bih zamjenili kvalitetnijim npr.......da pišemo svoja razmišljanja, izreke iskustva s čitanjem harry pottera što nam se svidjelo a što nije.......šteta što mi učenici ne možemo otvarati teme jer imam stvarno cool ideje!!!Ali vi profesori možete predlažem vam da započetne temu o iskustvima i našom maštom kako bih se bolje upoznali i razmjenili iskustva.....
Pozzdrav yahoo yahoo
[Vrh] Go down
Pure Blood
Profesorica
Profesorica
Pure Blood


Female Broj postova : 4
Age : 27
Location : Zagreb
Job : uchenica
Registration date : 05.10.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 21:27

ne seri...uopche nije istina da je ovo prvi hogwarts!!prvi hogwarts je ovo http://harrypotter.yoo7.com a ne ovaj forum...
[Vrh] Go down
Avy
Profesorica/Predstojnica doma
Profesorica/Predstojnica doma
Avy


Broj postova : 30
Age : 26
Registration date : 01.09.2007

Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitimečet 1 svi 2008 - 19:31

pfff.....žao mi je što nisam bila na forumu,no odsad ću biti redovita.....................
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitam se, pitam...stvarno se pitam Empty
PostajNaslov: Re: Pitam se, pitam...stvarno se pitam   Pitam se, pitam...stvarno se pitam Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitam se, pitam...stvarno se pitam
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Škola vještičarenja i čarobnjaštva :: Predvorje škole :: Oglasna ploča-
Forum(o)Bir: